CRT Yazılım Hakkında

CRT Bilgisayar Yazılım, Fatih İbrahim Cirit tarafından, Kobi? lere çözüm üretmek ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 1997 yılında kurulmuştur. CRT, misyon ve vizyonunu müşterilere komple çözüm sunan firma olma ilkesine dayanarak oluşturmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla, geliştirmiş olduğu çözümleri tüketiciye, verimli olarak ulaştırılmasını sağlayan, değer katan hizmetlerden oluşan bir platform olmayı misyon edinmiştir.

CRT Yazılım crm nicheCRM mobil crm

ANALİZ VE SÜREÇ YÖNETİMİ

Finans, muhasebe, üretim, müşteri ilişkileri yönetimi ve özel yazılım projelerinizi, 360 dereceden analiz ederek, şirket içinde ihtiyaç olan süreçleri çıkartmaktayız. Analiz, en önemli işlerimizden bir tanesidir. İyi analiz edilmiş projelerin başarı oranı çok yüksektir.

YAZILIM GELİŞTİRME

Günün teknolojilerini takip ederek, yazılımlarımızı son teknolojiye uygun olarak geliştirmekteyiz. Aynı zamanda tüm platformları destekleyecek olan uygulamalarımızı ister webden, ister tabletten, isterseniz de cep telefonundan rahatlıkla çalıştırabilir, verilerinize ulaşabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Vermiş olduğumuz hizmetin ana odağı müşteri memnuniyetidir. Hedefimiz, verdiğimiz hizmet ve uygularımızla şirket içindeki problemleri çözmek ve şirket içi verimliliği arttırmaktır.

KENDİMİZİ DEĞERLENDİRDİK

Şirket olarak yaptığımız işler bazında sizler için kendimizi değerlendirdik.

Analiz, CRT Yazılım olarak projelerimizde en önemsediğimiz konulardan bir tanesidir. İyi analiz edilmemiş projelerin başarı oranları oldukça düşüktür.

CRM, CRT Yazılım olarak 2000 yılından günümüze kadar yaptığımız çalışmaların temelidir. Bu zaman içinde yüzlerce CRM projesi yaparak CRM konusunda tecrübemizi arttırdık, tecrübelerimizi yeni müşterilerimizle paylaştık.

Özel Yazılım Çözümleri, CRT Yazılım olarak müşterilerimizin istekleri ve özel projeleri doğrultusunda yeni teknolojileri kullanarak terzi işi projeler üretmekteyiz.


80%

ANALİZ

96%

CRM

92%

ERP

94%

ÖZEL YAZILIM

Comodo SSL