Makaleler

CRM Nedir?

Aşağıda CRM konusunda yapılmış tanım ve ifadeleri bulabilirsiniz;
CRM ( Customer Relation Management ), müşteri ilişkileri yönetimi anlamına gelir. CRM şirketlerin, tüm müşterileriyle yaptığı tüm ilişkileri, daha verimli ve etkin karlı hale getiren uygulamaların bütünüdür. Bu uygulamalar içinde yazılımlar önemli rol oynasa da, CRM sadece yazılımdan ibaret değildir.

Yazının Detayı...

CRM Yazılımı Nasıl Seçilir?

CRM projelerinize başlamadan önce CRM sisteminin faydalarının çok iyi anlaşılması çok önemlidir.
CRM Projesinde başarıyı elde etmek, CRM ?in avantajlarını yakalamak için ilk yapılması gereken adım, gerçekçi bir planlama yapmaktır. Geçtiğimiz yıllar içerisinde CRM projelerinden beklediği getiriyi elde edemeyen şirketlerin en büyük eksikliği, bu somut stratejiyi ve analizi ortaya koyamamış olmalarıdır.

Yazının Detayı...

CRM Neden Önemlidir?

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi sisteminin yararları çok açık nettir...
Firmaların iş süreçlerinin analiz edilmesi, potansiyel müşterilerinizin tanımlanması, satış süreçlerinizin, pazarlama süreçlerinizin ve servis yönetimini kontrol eder, eksiksiz müşteri bilgisi sayesinde; CRM şirketlere daha kazançlı müşteri ilişkileri oluşturmanızı, operasyon maliyetini en aza indirmenizi sağlar.

Yazının Detayı...

CRM Yazılımı Seçilirken Dikkat Edilecek Konular?

CRM sisteminden beklentilerinin ne olduğunu iyi tespit edilmelidir...
CRM projesine başlamadan önce CRM sisteminden beklentilerinin ne olduğunu iyi tespit edilmelidir. Şirketinizde CRM kültürünün ihtiyacı en alttan en üst yöneticiye kadar net bir şekilde ortaya konulmalı ve ortak bir CRM kültürü oluşturulmalıdır. CRM yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken önemli konular vardır.

Yazının Detayı...

Her sektöre uygun teklif hazırlamak artık daha kolay, daha hızlı?

İÇERİĞE GÖRE ÖZEL TEKLİF
nicheCRM ile günümüzde gelişen sektörlere özel, teklif hazırlama konusunda daha esnek bir yapı ile teklif hazırlayabilirsiniz. Müşterilerinize teklifleri artık daha kolay ve daha hızlı bir şekilde hem hazırlayabilir hem de otomatik olarak müşterilerine iletebilirsiniz.

Yazının Detayı...

Yerinde mühendislik ve esnek üretimle ne kazandırıyor?

İÇERİĞE GÖRE DEĞİŞİM
CRT Yazılım olarak geliştirdiğimiz nicheCRM alt yapısı sayesinde paket çözümler verebildiğimiz gibi şirketlere özel CRM projeleri üretiyoruz. Ürünlerimizi ...

Yazının Detayı...
 

Hakkımızda

20 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Şirketlerin Pazarlama, Satış, Satış Sonrası Hizmetleri, Süreç Yönetimleri, Finans, Muhasebe, Üretim konularında A'dan Z'ye hizmet... Detay

Comodo SSL