nicheCAST Modülleri

CAST Tanımlama

Ajansa müracaat eden kişilerin kayıtlarının girildiği ve sonrasında güncellemelerinin de yapıldığı bölümdür.

Ekip Listesi

Projede o gün görev alacak olan casttın listesinin alınabildiği ekrandır.

İş Listesi

Tanımlanmış olan cast? ın tüm portföy fotoğraflarını, videolarını, sözleşme ve kimlik fotokopisi gibi evraklarını cast? ın kütüphanesinde tutulabilirsiniz.

Proje Tanımlama

Ajansın cast sağlayacağı proje girişlerinin detaylı tanımlamasının yapıldığı bölümdür.

Kullanıcı Listesi

nicheCast proje kullanıcılarının tutulduğu bölümdür. Kullanıcının sisteme erişim tanımlamaları bu bölümden yapılmaktadır.

İçerik Listesi

Alt yapı girişlerinin yapıldığı ve sistemde görünüp görünmeme onaylarının verildiği bölümdür.

Ekip Listesi

Projede o gün görev alacak olan cast grubunun ve ekip liderinin günlük planlamasının yapıldığı bölümdür.

Cast Bul

Ajanstan gelen isteğe uygun cast? ı bulabilmek için 50? ye yakın arama kriteri kullanarak tüm cast havuzundan en uygun adayların bulunmasını sağlayan ekrandır.

Cast Tanımlama

Ajansa müracaat eden kişilerin kayıtlarının girildiği ve sonrasında güncellemelerinin de yapıldığı bölümdür. Ad, Soyad, Cinsiyet, Yaş, Tc kimlik nosu gibi genel bilgilerin dışında tecrübeleri, uygun rollerin tanımları, fiziki bilgileri, portföy fotoğrafları, irtibat bilgileri gibi bir çok bilginin de tutulduğu bölümdür. Şu anda bir cast? ı elliye yakın özelliği ile tanımlamak mümkündür. Cast ana ekranında cast? ın kapak fotoğrafı da bulunmaktadır. Özlük bilgileri sonrası Cast? ın detay bilgilerinin girileceği bölüm aktif olur. Cast bilgileri, genel bilgiler, fiziksel bilgiler, irtibat bilgileri, özel notlar, dokümanlar(Fotoğraflar) ve projeler ana başlıklardır. Cast kayıt girişi sonrasında bu cast? ın görev aldığı geçmiş proje bilgileri sistemden otomatik olarak bu bölüme düşmektedir. Böylece 1-2 tıklama ile castın tüm geçmişine de hakim olunabilmektedir.

Cast Ekle

Cast Doküman

Doküman Kütüphanesi

Tanımlanmış olan cast? ın tüm portföy fotoğraflarını, videolarını, sözleşme ve kimlik fotokopisi gibi evraklarını cast? ın kütüphanesinde tutulabilmekte, istendiğinde cast? ın altından kolayca ulaşılabilmektedir. Cast? a ait fotoğraflar kaç tane olursa olsun albüm özelliği sayesinde kolayca taranabilmektedir.


Proje Tanımlama

Ajansın cast sağlayacağı proje girişlerinin detaylı tanımlamasının yapıldığı bölümdür.

Cast Proje

"" Cast Ekip

Ekip Listesi

Projede o gün görev alacak olan cast grubunun ve ekip liderinin günlük planlamasının yapıldığı bölümdür. Ekibin çalışma günü, hareket saati, hareket yeri, çekim mekanı bilgisi gibi içerikler tanımlanabilmektedir.


İş Listesi

Projede o gün görev alacak olan casttın listesinin alınabildiği ekrandır. Burada gün sonunda cast? ın gelip gelmediği, gelmediyse neden gelmediği gibi bilgiler sonrasında o cast? ın değerlendirmesinde kullanılmak üzere işlenebilmektedir.

Cast Listesi

Cast Bul

Cast Bul

Ajanstan gelen isteğe uygun cast? ı bulabilmek için 50? ye yakın arama kriteri kullanarak tüm cast havuzundan en uygun adayların bulunmasını sağlayan ekrandır. İster tek tek, istenirse de grup halinde seçim yapılıp projenin ilgili ekibine atama gerçekleştirilebilmektedir. 1.70 ? 2 metre boy aralığında, üçgen vücutlu, at binebilen ve aynı zamanda ok atabilen ve bu projede daha önce farklı bir görev almamış cast listesini saniyeler içerisinde karşınıza dökebilir ve detaylarını inceleyebilirsiniz. .


Kullanıcı Listesi

nicheCast proje kullanıcılarının tutulduğu bölümdür. Kullanıcının sisteme erişim tanımlamaları bu bölümden yapılmaktadır. Cast Direktörleri ve cast seçim görüşmesini yapan kişiler burada tanımlanmakta ve sistemin her aşamasında hangi işlemi hangi kullanıcının yaptığı tutulmaktadır. Admin kullanıcı ve standart kullanıcı ayrımının da yapıldığı bölüm burasıdır..

Cast Kullanıcı

Cast

İçerik Listesi

Alt yapı girişlerinin yapıldığı ve sistemde görünüp görünmeme onaylarının verildiği bölümdür. Sistemde bir castı tanımlarken seçim alanı olarak kullanılan göz rengi, saç rengi, bildiği yabancı diller, kullandığı araçlar gibi birçok alan bulunmaktadır. İşte bu alanların içeriklerinin tanımlanabildiği menü İçerik Listesi menüsüdür.


Comodo SSL