CRT Yazılım hakkında neler söylediler...

Müşterilerimizle beraber yapmış olduğumuz projelerden sonra,
projelerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında yorumları buradan okuyabilirsiniz...

Sayın CRT Yazılım firması,

nicheCRM ürününü kullanmaya başladığımız ilk aylar açıkça söylemem gerekirse adaptasyon açısından biraz zorlu geçti. Ancak CRM ürününüzün esnek olması ve ihtiyaçlarımıza göre tarafınızca adapte edilebilmesi kullanıcılarımıza büyük kolaylıklar sağladı. Her modül üzerinde zaman ayırarak birebir ihtiyaçlarımız belirledik ve bir eğitim programı oluşturduk. Yazılım destek ekibinize bu ilk süreçte gösterdikleri sabır açısından ayrıca teşekkür etmek isterim. 3. aydan itibaren iş akışlarımız düzene girmeye başladı ve çalışanlarımız adapte oldu.

6. ay sonunda farkettik ki CRM olmadan önce nasıl çalışıyormuşuz; ortalıkta müsvette notlar, ajandalar arasında kaybolup giden teklifler, kartvizitler üzerine alınan notlar ve müşteri bilgileri, bunların hepsi artık geride kaldı. Daha az kağıt israfı, daha fazla düzen ve dijital ortamda saklanan müşteri bilgileri, isteklere daha hızlı geri dönüş, verimlilikte ve tabii ki karlılıkta artış sağlandı.

Teşekkürler nicheCRM ve CRT Yazılım ekibi.

İsmail ERKAN
Genel Müdür, Patolab Biomedikal Aletler Tic. Ltd. Şti
CRM nicheCRM Patolab Logo ERP Microsoft

Merhabalar,

OSO A.Ş 2005 Yılında Dış Ticaret Müsteşarlığı ve O.A.İB ( Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ) desteğiyle kurulmuş olan Satınalma Organizasyonu firmasıdır. OSO A.Ş?yi diğer firmalardan farklı kılan en belirgin özelliği 112 Ortak ve 500 Üye firmamızın,farklı sektörlerdeki 30 Tedarikçi firmamızdan yaptıkları alımlar ve bu alımlardan ortak ve üyelerinin elde ettiği faydalardır.

Crt Yazılım ile başlamış olduğumuz çözüm ortaklığı çalışmasında, nicheCRM programının firmamıza entegre edilmesi sonucunda; hem çeşitli raporlar ile rakamsal değerlere, hemde Ortak ve üyelerimizin ziyaret notları ,bilgi, detay ve verilerine kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

Bu çalışmada gösterdikleri özveri ile bu başarılı projeyi hayata geçiren; Başta Fatih Cirit olmak üzere tüm ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla,

OSO A.Ş

OSO A.Ş.
Oso Line.
CRM nicheCRM osoline Ortak Satın ALma Logo ERP MicrosoftCRM

Merhabalar,

CRM olmadan önce tekliflerimizi excel dosyası olarak hazırlayıp müşterilerimize gönderebiliyorduk ancak gönderilen tekliflerin arşivlenmesi ve tekrar bulunması konusunda sıkıntılar yaşıyorduk. Ayrıca ürün görsellerimizin her teklifte farklı görsel olması da bizleri rahatsız ediyordu.

Personellerimizin müşteri ziyaretleri toplantıları ve üzerlerindeki işlerin takibini sağlıklı bir şekilde yapamıyorduk. Bunun yanı sıra sevkiyatlarımızın takibini de karışık düzen olduğu için yapamıyorduk. CRM i ilk kullanmaya başladığımızda personele zor gelse de zamanla CRM in faydalı ve daha hızlı iş bitirme aracı olduğunu anladık. Bizim için en önemli kısmı raporlamalar oldu. CRM den önce bir rapor istendiğinde yaklaşık 2 gün boyunca verileri toparlamakla zaman kaybediyorduk. CRM sayesinde raporun hazırlanması için bir tık yetiyor. Diğer bir güzel yönü de geçmiş yıllardaki verileri analiz edebilmemize olanak sağlamasıdır.

Personel ilk zamanlarda CRM i sevmese de artık CRM?siz yapamıyor

Teşekkürler CRT.

Emre Efe
CRM Sorumlusu, Zivella Ofis Mobilyaları
CRM nicheCRM zivella Ofis Mobilya Logo ERP MicrosoftCRM Bürotime ikea evidea nurus tepe mobilya

Merhabalar,

Eski bir firma olmamıza ragmen tüm tekliflerimizi excel veya word dosyalarında hazırlayıp dosyalıyorduk. Müşteri tekrar bir istek yaptığında ise dosyalara bakmadan bir şey söyleyemiyorduk.

CRM sayesinde tüm tekliflerimize dünyanın her tarafından ulaşabiliyoruz. Keza servis raporları da dosyalarda kalıyordu ve seri numarasını vererek makinenin teknik geçmişine ulaşmak oldukça dertli idi.

CRM sayesinde her zaman her sattığımız makinenin tüm geçmişine dünyanın her tarafından ulaşıyoruz. Gene başka bir fayda ise teknik arkadaşlarımızın her gün hangi makineye ne kadar sevis zamanı harcadığını bilmek de artık çok kolay?Melih Akgün
Genel Müdür Perpa Makina
CRM nicheCRM Perpa Makina Logo ERP MicrosoftCRM nikken otr okuma grup

Merhabalar,

Pazarlama firmalarının sıklıkla yaşadığı bilgi kirliliği problemini CRT yazılım ile tanıştıktan sonra çözebileceğimize inancımız arttı. Bilgilerin güncelliği, görüşme notlarının sağlıklı bir biçimde ortak havuzda takip edilebilmesi , teklif ve raporlamalar gibi karmaşaya sebep bir çok konu zaman içinde sistem sayesinde yerini düzene bırakmaya başladı.

İlerleyen zaman içinde kullanım alanlarımızı genişleteceğimizi düşündüğümüz programın bize daha fazla katkı sağlayacağını düşünüyoruz .

CRT ekibinden Fatih bey ve Çiğdem hanıma da ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımla.

Yavuz KORKMAZ
Satış Müdürü, Çamsar Entegre Orman Ürünleri
CRM nicheCRM Çamsar Entegre Logo ERP

Merhabalar,

Değerli CRT Ailesi bireylerine, Hiç unutmuyorum gene bir Aralık ayı ve soğuk bir hava, etraf karanlık ve bir türlü birçok hatrı sayılır firma ile görüşmeler yapsakta yazılım çözüm gereksinimlerimizi ya karşılanamıyor ya da teklif ettikleri çözümler için astronomik kıymetler önümüze sunulurken; E-Posta ulaştı ilk önce CRM çözümleri diye, içimden bir ses aç bak dedi diğer ses yok buda aynıdır sil gitsin. İyi ki ben bizim için ilk sesi dinledim ve CRT yazılım Ailesi ve ekibi ile tanıştım. Çoğu firmanın yazılımcıyım, çözüm ortağınız olayım diye çıktığı bir ortamda ismine yaraşır güzellikte bir firma CRT. Temenni ederim ki ben bizim için doğru olanı yaptığım kadar siz diğer firmalar için daha da güzeli yaparsınız.

Hayırlı işleriniz olsun.

Tolga KIRIKOĞLU
Genel Müdür Acar Makina
CRM nicheCRM Acar Makina Otomativ  Microsoft

Diğer Referanslarımız...

Referanslarımız

acar
Agk
ahtapotTasarim
Aktif Neser
CRT
Altıntaş Isı
Anadolu Yaldız
Asya Lale
Ayıkband
Aymaksan
Biogen
Bogazici
büşrapen
carl stahl
Cebsan Yangın Söndürme
cengizKomposit
cgMuhendislik
CMS
Concept
Çamsar
Dante Turizm
CCL Label
Detaysal mühendislik Daikini
eksMutfak
elbak
Endel
Ennepe
etkin pazarlama
favori
Flomak
Fu Yatırım
Gizem
gmtFood
Göl Ayakkabı
Hd
Inspecco
iseri Muhasebe
Kabel
klassis
Kone
Koton Tekstil
kuatro Makina
limakompozit
loca tente
Meteor
Moda Deniz
monster
Monte Carlo
netyapi
nikken
nishdecor
Osoline
otomatik otopark
Otr Makina Okuma Grup
Özgur Kaşifler
Ozsay
paarla
Palmiye Gölge Sistemleri
patolab
pergola tente
perpa Makina
Rota
semak makina
Serabella
Serapool
Siemed
Siemens
Sis
Somtaş
Tekgrup
Teknoboyut
Teksan
Tetra
Tmena
Turpak
Varlık Makina
Varol Makina
Visitur
Yurtseven
Zaga
s
Zeren
Zivella
Zyxel
Comodo SSL